اسکیت روی یخ کیش

  پیست اسکیت روی یخ کیش , این پیست روی یخ آیس رینک دامون واقع در مرکز خرید دامون است. آیس رینک دامون در حال حاضر تنها پیست روی یخ در جزیره ی کیش می باشد . این پیست هم اکنون دومین سالن پیست روی یخ در ایران پس از انقلاب به حساب می آید.

-این پیست در سالنی به وسعت ۴۵۰ متر مربع و مساحتی بیش از ۲۰۰متر مربع در طبقه ی دوم مرکز خرید دامون در جزیره ی کیش واقع گردیده است . این پیست از منظر داشتن موقعیت جغرافیایی خاص و دید مستقیم به دریا ,داخل پیست در طول روز یکی از منحصر به فرد ترین پیست اسکیت روی یخ در دنیا به شمار میرود.

-با توجه به اینکه این رشته ی ورزشی در ایران ورزش نوپایی محسوب می شود ,آیس رینک دامون شروع فعالیت خود را با استفاده از مربیان زبده و مجرب و اعضای تیم های ملی اسکیت این لاین و اسکیت روی یخ ,به طور جدی اقدام به این ورزش نموده است وشرایط یادگیری را برای تمامی خانواده ها محیا نموده است.

_از سوی دیگر با توجه به استقرار این مجموعه در مرکز خرید دامون ,امکان استفاده از خدمات متنوعی هم چون فودکورت وکافی شاپ ,رستوران فرانسوی ,مرکز شبیه ساز پرواز فلای دامون ,برند های معتبر ,. . . . . . در کنار این مجموعه فراهم آمده است تا بازدید کنندگان از این مرکز خرید استفاده ی بیشتری ببرند.

 

اسکیت روی یخ کیش

اسکیت روی یخ کیش

اسکیت روی یخ کیش

اسکیت روی یخ کیش

 

تور کیش