سافاری کیش

سافاری در لغت به معنی سیاحت کردن وسیاحت اکتشافی در آفریقا و بازدید می باشد و معمولا به برنامه های گردشگری گفته می شود که شرکت کنندگان درآن از یک مسیر مشخص با وسایل نقلیه ی مخصوص و یا چهار پایان به گشت و گذار پرداخته و از مکان های دیدنی و جذاب دیدن کرده و لذت میبرند.

-یکی از مهیج ترین سافاری ها، تور صحراست که در مسیری بیابانی و صحرایی با خودروهایی از قبیل: دو دیفرانسیل و چهار محور, مثل تویوتا لندکروز، لندرور و یا حتی شتر میباشد. شرایط اقلیمی مورد نیاز برای این تور در صحرا طبیعت گرم و خشک بیابانی و نیمه بیابانی است، به همین دلیل جزیره کیش با توجه به نوع شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای پذیرش گردشگران ,استعداد بالقوه ای را نیز برای این نوع تور دارا می باشد.

-برای اولین بار در ایران, مجموعه ای کامل و حرفه ای پارس سافاری کیش در فروردین ماه سال ۱۳۹۲ در زمینی به مساحت تقریبی۵۰۰.۰۰۰ مترمربع با امکانات پیشرفته و پیست های مختلف و امن برای استفاده ی تمام سنین در جهت گسترش گردشگری در جزیره ی کیش ایجاد گردید.

پارس سافاری کیش چند پیست مخصوص خاکی و آسفالت برای طرفداران موتورسواری ایجاد کرده است.

پیست offroad پارس سافاری محیط مناسبی را برای تجربه موتورسواری با موتور های Buggy، ATV، موتور Trail و موتور Cross است، علاوه براین پیست affroad مجموعه پارس سافاری دارای چند پیست آسفالت استاندارد نیز میباشد که امکان تجربه اتومبیلرانی و موتور سواری در رشته های متنوع برای سنین مختلف را در شرایطی امن و مطمئن فراهم نموده است.

همچنین بخش آموزش پارس سافاری با بهره گیری از مدرسان حرفه ای در رشته های مختلف اتومبیلرانی دوره های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته را برگزار مینماید.
-حتما توجه داشته باشید که قبل از استفاده ی وسایل سافاری کیش ,از مربیان حرفه ای مجموعه آموزش های لازم را ببینید .
– از جمله امکانات این مجموعه ی گردشگری می توان به :
-کافی شاپ
-رستوران رو باز
-رستوران سر پوشیده
-غرفه های نمایشگاهی برای معرفی صنایع دستی مختلف ایران .

 

 سافاری کیش

سافاری کیش

 سافاری کیش

سافاری کیش

 

 

تور کیش