فروشگاه قالب و پلاگین یارتم طراحی سایت ، طراح وب سایت
آژانس هوایی مسافرتی کیتو 24آژانس هوایی مسافرتی کیتو 24
فراموشی رمز عبور ؟

هتل آنی پلازا ایروان

اتاق های در دسترس

هتل
4 ستاره
ارمنستان
ایروان

هتل آنی پلازا ایروان

هتل آنی پلازا ایروان Ani Plaza Hotel هتل ۴ ستاره در منطقه اداری – تفریحی ایروان ساخته شده است. خانه اپرا در ۱۰۰ متری این هتل قرار گرفته است. هنگام رفتن به خانه اپرا، در طول مسیر، میدان جمهوری Republic Square ، گالری ملی National Gallery و یک ابشار کوچک Cascade را نیز مشاهده خواهید کرد. همچنین مسافت فرودگاه Yerevan Airport تا هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel نیز تقریبا ۱۳ کیلومتر برآورد شده است. برای رفتن به ایستگاه مرکزی ایروان Yerevan Central Station باید ۴ کیلومتر مسافت را طی نمایید.

استخر سرپوشیده، باشگاه تناسب اندام و سونا از امکانات رفاهی داخل هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel می باشند. اینترنت رایگان نیز در سرتاسر هتل قابل دسترسی می باشد. از دیگر امکانات هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
فضای مخصوص برای ملاقات‌های کاری، اتاق کنفرانس و میزگرد، سالن اسپا و تندرستی، سالن زیبایی، پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان، خشکشویی، اجاره خودرو و …
رنگ های گرم به محیط اتاق، انرژی و درخشندگی خاصی می‌بخشد، هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel با استفاده از این نکته و پهن کردن موکت های نرم شبیه فرش، حس آرامش در خانه خودتان را برایتان ایجاد کرده است. هر اتاق با منظره ۳۶۰ رو به کوه آرارات Mount Ararat و شهر ایروان views of Yerevan چشم‌انداز خوبی را ایجاد می‌کند.

از امکانات هر اتاق هتل آنی پلازا ایروان میتوان به این موارد اشاره کرد:

تلویزیون صفحه تخت با قابلیت اتصال به ماهواره و شبکه های محلی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، حمام با تمام وسایل مخصوص، میز مطالعه، تلفن و …
تعداد اتاق های هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel 260 عدد می‌باشد.
صبحانه کاملی هرروز صبح در رستوران هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel برپا می‌شود. انواع غذاهای محلی را میتوانید در رستوران آنی هتل، میل نمایید. بعد از یک گشت و گذار حسابی در شهر، به شما توصیه میکنیم از نوشیدنی های گرم و سرد کافه-بار هتل آنی پلازا Ani Plaza Hotel نوش جان نمایید تا انرژی دوباره ای پیدا کنید.

Ani Plaza23

Ani Plaza4

 

Ani Plaza26

Ani Plaza5

Ani Plaza6

Ani Plaza8

Ani Plaza7

Ani Plaza2

Ani Plaza3

Ani Plaza1

Ani Plaza10

Ani Plaza11

Ani Plaza12

Ani Plaza13

Ani Plaza14

Ani Plaza15

 

Ani Plaza21

 

Ani Plaza16

 

Ani Plaza17

 

Ani Plaza18

 

Ani Plaza19

 

Ani Plaza20

 

Ani Plaza24

 

Ani Plaza25

 

تور ایروان

امکانات رفاهیهتل آنی پلازا ایروان

  نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

  هتل آنی پلازا ایروان

  هتل آنی پلازا ایروان ایروان, ارمنستان

  رتبه کلی شما از این ملک

  شماره رزرو

  پین کد

  عنوان بررسی شما

  بررسی شما

  چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی
  فروشگاه قالب و پلاگین یارتم طراحی سایت ، طراح وب سایت