گذر طبیعت کیش

گذر طبیعت کیش , از دیگر جاذبه های گردشگری و دیدنی در کرانه های شرق ساحل جزیره ی کیش می باشد که در فضایی به وسعت ۳۵ هزار متر مربع احداث گردیده است . این پارک هم چنین در حدود زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع در فضایی سبز با انواعی از گونه های گیاهی بومی منطقه را به وجود اورده اند .
این مکان هم چنین با تاکید بر داشتن فضایی توام با آرامش و لذت بخش و هم چنین رونق گردشگری و حفظ محیط زیست برای خانواده ها ایجاد شده است تا لحظاتی آرام بخش را در کنار یکدیگر تجربه کنند.
–  در این مجموعه هم چنین علاوه بر فضای سبز ,نور پردازی دکوراتیوی انجام شده است که بدون نصب تیر چراغ برق با ایجاد نورهایی ترکیب یافته از نور و سایه , جلوه های بصری فوق العاده ای را برای شهروندان و. گردشگران ارائه می دهد .
–  گذر طبیعت , با دکوراسیونی از مبلمان متناسب با فضای سر پوشیده ی پارک زیر سایه ای گسترده مهیا شده ااز چتری وسیع از شاخه های درختان انجیر فراهم یافته برای خانواده هایی که قصد بازدید از این نمای شگرف را دارند .

– از دیگر جاذبه های منحصر به فرد این پارک , باغ پرندگان ,لاک پشت ها و پارک آهوان که دارای ۱۵ قطعه مجسمه فایبر گلاس دارای انواعی از پرندگان و آهوان و لاک پشت ها در معرض دید عموم قرار دارد .

– گفتنی است که علاوه بر همه ی این ها آبنماهای مرجانی الهام یافته از مرجان های خلیج فارس ,برای نمایش گونه های مرجانی در ۲ حوضچه است .

– لازم به ذکر است که این پارک در مساحتی به عرض ۶/۵ متر مربع ,با تخصیص یافته از مصالح به کار برده شده , سازگار با محیط زیست , فضایی برای بازی های ماسه ای آن هم برای کودکان ۵-۱۲ سال فراهم آورده است .

 

گذر طبیعت کیش

گذر طبیعت کیش

گذر طبیعت کیش

گذر طبیعت کیش

                 

تور کیش