ماهیگیری در کیش

سواحل کیش از کم خطر ترین ساحل های دنیاست ,بر همین باب است که ماهیگیری در کیش ,برای عموم افراد امکان پذیر ساخته شده است . از دیگر مزیت های این ساحل استثنایی , می توان این را می توان گفت که این ساحل چه در فصل سرما و چه در فصل گرما آماده ی ماهی گیری و مخصوصا تفریحات آبی می باشد .

-ماهیگیری به طور تفریحی در همه ی نقاط ساحل کیش آزاد و قابل استفاده می باشد البته به غیر از محدوده ی اسکله ی کیش . ماهیگیری در ساعات اولیه ی صبح و نزدیک غروب خورشید که هوا خنک تر است ,به همراه داشتن وسایل ساده ی ماهیگیری و قلاب های معمولی ماهیگیری ,ساعت ها می توانید از این تفریح ویژه استفاده کنید و لحظات نابی را در کنار دوستانتان سپری نمایید .
– علت تفاوت دانستن ساحل جزیره ی کیش , میتوان افزود که به علت ساختار مرجانی شکل آن و رنگ نقره فام خیره کننده ی آن و شفاف بودن آب دریا ,تا فاصله های دور به راحتی می توان از دور کف دریا را مشاهده کرد .

-از جمله ماهی های تزئینی و آبزیانی که یکی از جاذبه های گردشگری کیش ,به حساب می آیند می توان به مواردی از قبیل ماهی شیر ,سُرخو، سه کله، کافُر، شهرى، جاش سال، جاش طلایى، جت، هوور، کوسه، نیزه، هامور، زرده، صافى، طوطى، حلالى، گرفه و زل در سواحل زیبای کیش صید میشوند اشاره داشت. افرادی که علاقمند به تفریح ماهیگیری در کیش هستند ,میتوانند در سواحل زیبای کیش به صید این ماهی ها بپردازند.

 

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری در کیشماهیگیری در کیش

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری در کیش

ماهیگیری در کیش

 

 

تور کیش