فروشگاه قالب و پلاگین یارتم طراحی سایت ، طراح وب سایت
آژانس هوایی مسافرتی کیتو 24آژانس هوایی مسافرتی کیتو 24
فراموشی رمز عبور ؟

راهنما

۰۱ – صدور و دریافت بلیت اینترنتی تنها در صورت تایید قطعی پرداخت از جانب بانک امکان پذیر است.
۰۲ – کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.( خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیت آگاهی کامل دارد).
۰۳ – خریدار در کلیه مراحل خرید و یا استرداد بلیت موظف به ثبت اطلاعات کامل در سایت کیتو نزد خویش می باشد.
۰۴ – شرایط کلی حمل مسافر و بار : حمل و نقل مسافرین و بار آنها تابع مقررات و محدودیتهای مربوط به وظایف شرکتهای هواپیمایی مقرر در پیمان ورشو و مصوبه مجلس شورای اسلامی می باشد.
۰۵ – بلیت خریداری شده فقط به مسافری که نامش در سیستم وارد شده است تعلق دارد و غیر قابل انتقال به غیر می باشد و در صورت عدم تطابق نام مسافر با کارت شناسایی، از پذیرش وی معذور خواهیم بود.
۰۶ – مسئولیت هرگونه مغایرت در صحت اطلاعات پاسپورت یا کارت ملی ( نام ، نام خانوادگی ، شماره پاسپورت ، شماره ملی ، تاریخ تولد، تاریخ انقضا و محل صدور ) و شماره همراه بر عهده مسافر خواهد بود.
۰۷ – مسئولیت صحت اطلاعات و اعتبار مدرک ویزا در مسیرهای خارجی به عهده مسافر می باشد.
۰۸ – تغییرات احتمالی در برنامه ی پرواز ازطریق سامانه پیام کوتاه وایمیل به اطلاع خواهد رسید؛ لذا صحت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی به عهده خریدار می باشد.
۰۹ – آخرین زمان برای کنسل نمودن بلیت پروازهای خارجی و داخلی حداکثر چهارساعت قبل ازساعت پرواز می باشد.
۱۰ – هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.
۱۱ – قوانین استرداد به شرح زیر می باشد:
تا ساعت ۱۲ ظهر ۲ روز قبل از پرواز ۵۰%
تا ساعت ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پرواز ۷۰%
از ساعت ۱۲ ظهر ۱ روز قبل از پرواز تا ۴۸۰ دقیقه قبل از پرواز ۱۰۰%
بعد از پرواز (No Show) شدن مسافر: ۱۰۰%
۱۲ – بلیت های اینترنتی صرفا از وب سایت فروش اینترنتی کیتو قابل استرداد می باشد. همچنین تغییر تاریخ یا کنسلی فقط بایستی از طریق این وب سایت انجام پذیرد.
۱۳ – در زمان تاخیر بیش از دو ساعت و یا ابطال پرواز توسط ایرلاین ، در صورت درخواست و انصراف از پرواز پس از برقراری تماس و با واحد با در دست داشتن بلیت ممهور ایرلاین مورد نظر، نسبت به استرداد وجه اقدام فرمایید.
۱۴ – پس از کنسل نمودن بلیت، مبلغ آن به صورت اتوماتیک به حساب شما مرجوع خواهد گشت. مدت زمان بازگشت وجه تابع مقررات بین بانکی (۲۴تا۷۲ ساعت) می باشد.
۱۵ – چاپ اطلاعات مسیر پرواز توسط مسافر و ارائه آن در فرودگاه به باجه پذیرش مسافر الزامی است.
۱۶ – مسافر موظف به نگهداری از کدهای اعلام شده از جانب سیستم و ارائه آن به مأمور کنترل پرواز در فرودگاه می باشد.
۱۷ – حداکثر ۱۰ دقیقه فرصت برای پرداخت مبلغ صندلیهای خریداری شده و پرداخت آن از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب وجود دارد.
۱۸ – حضور مسافر درکلیه فرودگاههای داخلی و خارجی دوساعت قبل از پرواز الزامی است.
۱۹ – جهت دریافت کارت سوار شدن پرواز ، ارائه کارت شناسایی معتبر (کارت ملی- پاسپورت) تمامی مسافران الزامی می باشد.
۲۰ – در صورتی که اطلاعات صحیح مربوط به سن نوزاد و کودک ارائه نگردد، از پذیرش مسافر ممانعت خواهد شد.
۲۱ – میزان بار مجاز و رایگان همراه مسافر معادل با ۲۰ کیلوگرم می باشد.

رزرو پرواز در سیستم کیتو به سادگی امکان پذیر می باشد :

 

۰۱ – بعد از جستجوی مسیر مورد نظر می توانید از میان پروازهایی که دارای “نشان ضمانت کیتو” هستند، پرواز را به صورت آنلاین از سایت کیتو رزرو نمایید.
۰۲ – چنانچه عملیات رزرو شما به درستی پرداخت و انجام گردد، بلیت الکترونیکی به شما نمایش داده خواهد شد و می توانید بوسیله آیکون پرینت آن را چاپ نمایید.
۰۳ – در صورت بروز خطای بانکی در مرحله پرداخت، مبلغ طی ۷۲ ساعت به حساب کاربر مسترد می گردد.
۰۴ – به یاد داشته باشید که کد رزرو انجام شده ( PNR ) را حتما یادداشت نمایید.
۰۵ – در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی می توانید با شماره ۰۲۱۸۹۳۶۰ تماس حاصل فرمایید.

۱. وبسایت فروش اینترنتی بلیط هواپیمای کیتو (کیتو ۲۴) بر اساس مجموعه قوانین جمهوری اسلامی ایران، جرایم اینترنتی و قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت میکند. خریدار ضمن خرید اینترنتی بلیط، متعهد میشود که از کلیهی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.
۲. کلیه حقوق محتوای موجود در سایت محفوظ است و استخراج یا کپی از هر یک از بخش های سایت تنها با کسب اجازه رسمی شرکت سامانه ارتباطات کیتو میسر است. همچنین هرگونه سوء استفاده از نام کیتو یا بلیط ایر یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع است و در صورت وقوع از طریق مراجع قانونی ذیصلاح مورد پیگرد قرار می گیرد.
۳. کلیه اطلاعات شخصی کاربران در سایت به جز برای مراجع قانونی ذیصلاح که در قانون به صراحت به آنها اشاره شده باشد کاملاً محرمانه و محفوظ است و شرکت سامانه ارتباطات کیتو تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به عمل می آورد. به همین منظور همه تلاشها برای نفوذ یا تخریب سایت مورد پیگری قرار می گیرد و در صورت لزوم از طریق مراجع قانوی ذی صلاح اقدام و مورد پیگرد قرار می گیرد.
۴. کلیه اطلاعات وارد شده در سایت توسط خریداران، مسافران و کاربران باید بصورت صحیح در سایت وارد شود و در صورت عدم اعتبار و صحت آنها مسئولیت عواقب احتمالی بعدی مانند نیاز به صرف هزینه مجدد برای تهیه بلیط جایگزین بر عهده وارد کننده اطلاعات است.
۵. پس از انجام عملیات پرداخت خرید بلیط هواپیما، باید اطلاعات مورد نظر تایید و قطعی شوند که در این صورت موضوع از طریق پیامک و ایمیل به خریدار اعلام شده و بلیط برای وی ایمیل می شود و در صورت انجام نشدن درخواست، هزینه پرداخت شده به حساب خریدار بازگشت داده می شود.
۶. در پروازهای چارتر ارائهی یک نسخه از بلیط چاپ شده و در پروازهای سیستمی، ارائهی شمارهی بلیط به همراه کارت شناسایی معتبر به کانتر هواپیمایی مربوطه الزامی است. همچنین بلیط خریداری شده قابل واگذاری یا فروش به غیر نیست و هنگام پذیرش مسافر در فرودگاه، باید اطلاعات هویتی بلیط با کارت شناسایی یا پاسپورت مسافر مطابقت داشته باشد در غیر اینصورت مسئولیت آن بر عهده خریدار بلیط است.
۷. در پروازهای بین المللی پاسپورت مسافرین باید حداقل دارای ۶ ماه اعتبار باشد و در غیر اینصورت مسئولیت ناشی از عدم توجه به آن بر عهده مسافر خواهد بود. همچنین در پروازهای بین المللی که مسافر اقامت یا ویزای کمتر از ۶ ماه در کشور مقصد را دارد باید نسبت به خرید بلیط برگشت نیز اقدام نماید و در صورت عدم رعایت این موضوع کلیه مسئولیت آن از جمله ممانعت در سوار شدن بر عهده مسافر خواهد بود. همچنین مسئولیت دریافت ویزا با توجه به قوانین کشور مقصد بر عهده خریدار بلیط می باشد و کیتو در این خصوص مسئولیتی ندارد.
۸. وبسایت فروش اینترنتی بلیط هواپیمای کیتو (بلیط ایر) اگرچه تنها به فروش اینترنتی بلیط هواپیما اقدام می ورزد و در قبال شرایط کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی بر عهده ندارد اما خود را موظف می داند در صورت بروز خطا از جانب شرکت هواپیمایی یا چارتر کننده، موضوع را بر اساس اسناد و مدارک به نفع مسافر تا حد ممکن پیگیری نماید.
۹. کلیه پروازها بصورت یک طرفه به فروش می رسد و در صورت نیاز به رفت و برگشت، خریدار باید پرواز برگشت را نیز جداگانه خریداری نماید. همچنین پروازهای رفت و برگشت هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند و در صورت لغو یا کنسلی هریک بر روی دیگری تاثیری نمی گذارد.

 

 

=====

 

۱. وب‌سایت کیتو ۲۴ طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
۲. خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت کیتو ۲۴ جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت کیتو ۲۴ و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
۳. اطلاعات شخصی کاربران در کیتو ۲۴ کاملاً محرمانه است. کیتو ۲۴ تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت کیتو ۲۴ اطلاع دهد.
۴. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
۵. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت کیتو ۲۴ اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
۶. وب‌سایت کیتو ۲۴ به فروش اینترنتی بلیط هواپیما می‌پردازد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
۷. هرگونه سوء استفاده از نام کیتو ۲۴، سایت اینترنتی کیتو ۲۴، مکاتبه از طرف کیتو ۲۴ و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
۸. وب‌سایت کیتو ۲۴ اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

فروشگاه قالب و پلاگین یارتم طراحی سایت ، طراح وب سایت