ساحل کیش

ساحل کیش ,ساحلی نقره ای فام ,دارای آسمانی آبی با درخشش آفتاب تابان ,هوایی پاک وآرامشی بی نطیر همراه با آبهای نیلگون خلیج فارس ,جزیره ی کیش را به مروارید خلیج فارس مبدل کرده است.

یکی از شگفتیهای جزیره ی مرجانی کیش ,سواحل نقره ای فام آن است .

-ساحل کیش به دلیل ساختار مرجانی شکلی که دارد ,با رنگی نقره ای شکل در زیر درخشندگی آفتاب از جذابیت خاصی بر خوردار است .این ویژگی را بسیاری از سواحلی که از ویژگی ماسه های خاکستری برخوردارند ,ندارند.

-ساحل کیش از سواحلی استثنایی است که در انواع فصل های سرد و گرم قابل استفاده ی عموم می باشد و امکان استفاده از ورزش های دریایی را برای گردشگران فراهم می آورد .این ساحل از جمله کم خطر ترین ساحل ها در دنیاست که فاقد کوسه بوده وبرای شناگران خطری را به همراه نخواهد داشت .

-از استثنایی ترین ویژگی های جزیره , وجود آبزیان و ماهی ها می باشد . ماهی های تزئینی که در آبهای جزیره ی کیش ,غوطه ور هستند ودید گردشگران و تماشاگران را از وجودشان پنهان نمیکند و همین باعث شده است تا ساعت ها باعث سرگرمی گردشگران شود.

– یکی دیگر از این ویژگی ها صید ماهی در سواحل جنوبی و غربی جزیره می باشد که در عین حال از جمله مرغوب ترین ماهی های خوراکی کشور , در این ساحل توسط بومیان ماهی گیر صید می گردد.

– کارشناسان محیط زیست خاصیت شفافی ساحل را به دلیل وجود مرجان ها در پیرامون جزیره می دانند و بر این باورند که مرجان ها به طور طبیعی موجب تصفیه ی طبیعی آب و زلالی آبهای جزیره می گردند.

 

ساحل کیش

ساحل کیش

 

ساحل کیش

کیش

ساحل کیش

کیش

ساحل کیش

ساحل کیش

ساحل کیش

 

تور کیش