کارتینگ کیش

پیست کارتینگ کیش ,یکی از بزرگترین پیست های خاورمیانه و البته نخستین کارتینگی در ایران می باشد که طولی به متراژ ۸۰۰متر و عرضی به ۷ متر را دارا می باشد.

این پیست رو باز ,پذیرای علاقمندان و گردشگران بسیاری می باشد و به عنوان اولین میزبان دوره ی مسابقات کارتینگ قهرمانی کیش فعالیت خود را آغاز نموده و گامی موثر برای نزدیک شدن این رشته ی ورزشی به سطوح استاندارد جهانی را داشته است .

-کارتینگ ,یک تجربه ی بسیار هیجان انگیز برای همه می باشد. این ورزش ,به عنوان یک ورزش پایه ی اتومبیل رانی حرفه ای می باشد .
خودروهایی که برای این ورزش مورد استفاده قرار می گیرد ,دارای چرخ ها و فرمان ها و صندلی های کوچکی می باشند . که از زاویه ی دور مانند اسباب بازی های کوچک به نطر می رسند اما تجربه ی ای فراتر از دنیای بچه هارا می طلبد .
-این پیست هم چنین شامل موتورهای چهار چرخ ATV و ماشین های کنترل از راه دور می باشد .

_چندین نکته در این خصوص :
اگر علاقمند به اتومبیل سواری هستید ,این ورزش مختص شماشت . استفاده از این کارتینگ برای عموم افراد آزاد است و حداقل سن برای استفاده از این کارتینگ ۱۰سال با حداقل قد ۱۴۰ سانتی متر می باشد ,حضور والدین برای افراد زیر ۱۶ سال الزامی می باشد .

-اطلاعات بیشتر:
خودرو هایی که چرخشان بیرون از بدنه و گل گیر ها قرارگرفته باشند ,در اصطلاح ((چرخ باز)) گفته می شوند. خودروهای به کار رفته در ورزش کارتینگ از نوع چرخ باز هستند . این خودروها در اصطلاح کارت نامیده می شوند . این ورزش با توجه به نام وسیله ی اصلی اش ,کارتینگ خوانده می شود .

-این را بایستی افزود که یک کارت هرگز واژگون نمی شود و در بدترین حالت و بالاترین سرعت ,تنها از مسیرش منحرف می شود وبه دور خود می پیچد . تمامی این کارت ها به جز درصد اندکی ,به صورت تک سرنشین طراحی می شوند . البته ترمز ها نقش بسیار مهمی در یک کارت دارند . طراحی نمونه های دو نفره برای آموزش رانندگی در پیست و برای کودکان نیز وجود دارد.
-کارتینگ ,برای رانندگان فرمول یک ,حکم ماندن در اوج آمادگی را دارد.

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

 

تور کیش