پلاژ بانوان کیش

پروژه کلوب بانوان کیش ,در آبهای زلال کیش مورد طراحی و به اجرا در آمد .این پروژه در فضایی با زیر بنایی بالغ بر۱۴۰۰۰متر مربع تعبیه شده است.

این پروژه در اسکله ای نیم دایره ای شکل در داخل دریا و در ساحل جای نمایی شده است. این ساختمان که با ایده ای براساس محدودیت دید به داخل این محدوده از اطراف صرفا برای بانوان طراحی شده است.

در این پروژه سعی بر آن شده است که کاربری های خدماتی و رفاهی برای بانوان به صورت آزادانه انجام پذیرد ,از جمله ی این خدمات می توان به استخرو سالنهای ورزشی ,سالن های مد و آرایشگاه در زیر پوسته با سازه ای جا نمایی شده است. ساحل این پلاژ نیز در حدود ۲۰متری مربع در محدوده ی پوششی سقف ایجاد گردیده است.

این محوطه به دلیل مورد استفاده قرار گرفتن بانوان از آن ,فقط در تایم های مشخصی از شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرد. این پلاژ شامل ساحلی بکر بوده که شنا در این سواحل تجربه ی متفاوتی را به دنبال خواهد داشت . شما می توانید که در فاصله ی ۱ تا ۲ متری خشکی در بین ماهیان زیبا شنا کنید ,دمای مطبوع آب حتی در فصل های سرد و گرم نیز مطبوع می باشد .
آبهای نیلگون خلیج فارس به جهت این که بسیار شفاف می باشد تا چند متر پایین تر آن قابل مشاهده می باشد .شایان ذکر می باشد که به جهت آن که آفتاب کیش همواره داغ می باشد حتی در فصول سرد زمستان هم سعی کنید که از روغن بدن یا کرمهای ضد آفتاب در کنار ساحل استفاده نمایید.

-امکانات تفریحی کلوب بانوان شامل :

-پارکینگ ,رختکن ,دوش ,زمین والیبال ساحلی ,سالن بدنسازی
آدرس : جزیره کیش ,خیابان سنایی ,انتهای خیابان آریان .
زمان : از حدود ۱۰الی ۱۱ صبح تا قبل از غروب آفتاب .

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

 

 

تور کیش