بولینگ مریم

بولینگ مریم ,یکی از مجموعه های تفریحی و گردشگری جزیره , مجموعه ی ورزشی مریم می باشد .این مجموعه ی سر پوشیده دارای امکاناتی از قبیل سالن بولینگ و سالن بیلیارد ,سرزمین بازی ,بدنسازی ,سونا ,جکوزی ,رستوران و کافی شاپ می باشد .

این مجموعه در سال ۱۳۸۳به بهره برداری رسید .شایان ذکر است که بولینگ مریم کیش,دومین بولینگ بزرگ در ایران پس از انقلاب می باشد .

_سالن این بولینگ دارای ۱۶ خط می باشد که مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا طراحی شده است. این ورزش به این راحتی نیست که فقط توپ را پرتاب کرده تا به پین ها برخورد کند ,بلکه با صرف وقت و انرژی گذاشتن به راحتی می توان از این ورزش مهیج استفاده نمود .

_بیلیارد مریم :

واقع در طبقه ی اول بوده است و با چشم اندازی بکر زیبایی آن را دو چندان نموده است . این بیلیارد شامل دو مجموعه ی سالن خانوادگی می باشد که دارای ۱۶ میز بازی و ۵ عدد اسنوکر و یک عدد پیر امید و ۱۰ عدد ایت بال می باشد . ایت بال و نایل بال از محبوب ترین بازی های این مجموعه به شمار می آید که طبق قوانین رسمی و بین المللی می باشند .

_بدنسازی و جکوزی :

این مجموعه ی ورزشی دارای بدنسازی برای خانم ها و آقایان می باشد . سانس های صبح اکثرا برای خانوم ها می باشد و سانس های بعد از ظهر معمولا برای آقایان است. این مجموعه هم چنین دارای جکوزی هایی برای خانم ها و آقایان به صورت همزمان برگزار می شود .

_رستوران و کافی شاپ این مجموعه نیز واقع در طبقه ی فوقانی می باشد .
_سرزمین بازی این مجموعه نیز به زودی افتتاح می گردد که شامل انواعی از بازی های کامپیو تری می باشد .

 

بولینگ مریم

بولینگ مریم

 

بولینگ مریم

بولینگ مریم

بولینگ مریم

 

 

تور کیش