پلاژ آقایان کیش

  پلاژ آقایان کیش ,پلاژ ساحلی در سواحل شرقی جزیره قرار دارد و مساحتی برابر با ۱۰۰۰۰متر مربع دارد ,این ساحل پوشیده شده از شن و عاری از سنگ بوده به نحوی که آسایش مطلوبی را محیا می کند.

این مجموعه همین طور دارای خدمات ویژه ای از جمله آموزش شنای گروهی و انفرادی ,استند غریق نجات , اتاق ماساژ و رختکن و دوش های آب شیرین سر پوشیده و رو باز,۳ باب زمین والیبال ساحلی ,یک باب زمین فوتبال ساحلی ,تجهیزات کمک های اولیه و بوفه ونیز امکانات قایقرانی پاروئی (کائو -تورینگ ) می باشد.

لذت شنا در همچنین ساحلی به علل وجود ساحل ماسه ای کف نقره ای فامش ومرجان ها و شن های آن با دمای مطبوع در اکثر فوصول سال وبالا آمدن کف دریا تا عمق چند متری از ساحل نمای جذابی را به آن بخشیده است .

این پلاژ جزو یکی از محبوب ترین تفریحات کیش به شمارمی رود.هر چند که آقایان هیچ محدودیتی برای امکان شنا ندارند ولی وجود ناجیان غریق ,ایمنی و رضایت خاطراستفاده کنندگان را فراهم نموده است.

نور پردازی زیبا ومناسب این پلاژ این امکان را نیز محیا کرده است که حتی در شب نیز بتوانید شنا کنید واز این امکان استفاده نمایید . جت اسکی و اسکی روی آب و پاراشوت و قایق های بادبانی نیز توانسته که گردشگران تور کیش را به این تفریح محبوب جدب نماید.

آدرس : کیش ,بلوار ساحل ,پلاژ آقایان کیش . _این پلاژ به صورت ۲۴ ساعته آماده ی خدمات رسانی می باشد .
_ جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید . همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

_از نکات حائز اهمیت در پلاژ آقایان کیش :

پس از شنا در آب دریا لزوما با دوش آب شیرین حمام کنید چرا که بسیاری از باکتری ها و میکروب های موجود در آب از این طریق دفع می گردد.
رعایت موازین اخلاقی از مهم ترین نکات برای آسایش و آرامش خاطر هرچه بهتر خودتان می باشد.

 

تور کیش