کشتی های تفریحی

 

کشتی های تفریحی یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کیش میباشد. گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس وکشتی های آکواریومی و قایق های کف شیشه ای و کشتی های تفریحی علاقمندان را مجذوب به این قبیل گشت ها میکند.
بازدید از دیدنی های موجودات جزیره اعم از انواع موجودات دریایی ,نظیر مرجان ها و ماهی های تزئینی و خوراکی ها , توتیا ها , خرپنگ ها و ستاره های دریایی و . . . در این قبیل گشت ها و کشتی ها امکان پذیر می باشد .

-کشتی های آکواریومی و قایق های کف شیشه ای این امکان را نیز برای گردشگران فراهم می آورد تا با طی مسافتی طولانی به نقطه ای که دارای مرجان ها و ماهی های بیشتری است ,راه یابند واز کف دریا موجودات دریایی را از کف مشاهده نمایند.

-این گشت ها معمولا به همراه موزیکال زنده و پذیزایی می باشد .
ساعت شروع گشت های شبانه تفریحی در اطراف جزیره از ساعت ۲۱ تا ۱:۰۰ بامداد بوده در ۲ سانس ادامه دارد .این گشت ها هم چنین به همراه شادی های مهیج و پذیرایی و اهدای جوایز ارزنده ای می باشد.

 

-این کشتی ها همواره در اسکله ی تفریحی مستقر هستند و با استفاده از نور افکن امکان گشت را برای عموم در شبانه روز فراهم می آورد . شروع این گشت ها از ساعت ۱۰:۰۰ صبح بوده و به صورت سانس های ۱ ساعت به ۱ ساعت و با توجه به مساعد بودن وضعیت دریا تا بعد از ظهر ادامه دارد .

 

کشتی های تفریحی

کشتی های تفریحی

کشتی های تفریحی

 

کشتی های تفریحی

کشتی های تفریحی

کشتی های تفریحی

 

کشتی های تفریحی

تور کیش