اجاره جت اسکی در کیش

اجاره جت اسکی در کیش

اجاره جت اسکی در کیش

-جت اسکی در کیش ,یکی از تفریحات مهیج و مفرح در جزیره ی کیش می باشد . سواری مهیجی که خودتان می توانید آن را برانید و اختیارش را در دست داشته باشید .در جزیره ی کیش ,جت اسکی پرطرفدارترین تفریح آبی کیش به شمار می آید .

_از جمله شرایط لازم برای استفاده از جت اسکی در مراکز تفریحی :

– دارای سنی حداقل ۲۰سال مگر در صورتی که یک همراه بالای ۲۰ سال که قابلیت راندن جت اسکی را داشته باشد و شما را بتواند همراه کند . (جت اسکی برای استفاده ی کودکان و خردسالان مناسب نمی باشد ).
ظرفیت هر جت اسکی برای ۲ نفر می باشد که برای هر نفر پوشیدن جلیقه ی نجات الزامی می باشد . گفتنی است که هر فرد قبل از سوار بر جت اسکی باید فرمی که مشمول تعهد و رعایت قوانین می باشد را پر نمایند .

_از مقررات و توصیه های مورد استفاده در جت اسکی :

محدوده ی هر کلوپی برای جت اسکی مشخص است و مربی در چهار چوب محدوده توضیحات لازم و آموزش های لازم را به فراگیران میدهد.
گفتنی است که در جت اسکی هر گونه حرکت نمایشی ویا دور زدن های ناگهانی ممنوع بوده چرا که موجب واژگون شدن جت یا پرت شدن فرد به داخل آب دریا می باشد .
گفتنی است که حداقل فاصله ی لازم با اسکی و سایر جت ها یا شناورها را در نظر داشته و در زمان بازگشت به ساحل از سرعت خود کاسته وبا سرعتی پایین به سمت ساحل نزدیک شویم .

در صورتی که هر جت اسکی یا هر شناوری به شما نزدیک شد در صورتی که حواسش نباشد ,توقف نمایید . سعی کنید به هیچ عنوان از جلوی جت اسکی ها یا شناورها رد نشوید و یااز پشت سر آنها حرکت کرده یا حتی دور بزنید .
_هنگام مواجه شدن با جت اسکی چپ شده یا که سر نشینانش در داخل آب افتاده هیچ عکس العملی نشان ندهید و هیچ اقدامی را انجام ندهید چرا که مسئولین خودشان کمک های لازم را به آنها میکنند.

 

اجاره جت اسکی در کیش

اجاره جت اسکی در کیش

اجاره جت اسکی در کیش

اجاره جت اسکی در کیش

تور کیش